Bezpłatny kurs ,,Czy rola Menadżera Projektu jest dla Ciebie?’’

Skąd wzięła się idea kursu?-

Kurs ,,Czy rola Menadżera Projektu jest dla Ciebie?” narodził się jako efekt informacji zwrotnych, które dostałam po wyzwaniu pod tym samym tytułem. Zorganizowałam je zupełnie spontanicznie jako jedną z pierwszych aktywności pod marką Projekty bez Zadyszki. Odrobinę niespodziewanie dla mnie, zgłosiło się na nie 130 osób. Pomyślisz sobie – 130? To dużo? Jak dla mnie wtedy – TAK. Nikt mnie jeszcze nie znał i nie wiedział,  co robię. Wiedziałam też, że temat zarządzania projektami nie jest obszarem zainteresowania wszystkich. I, że to specyficzna nisza. A jednak wiedza okazała się potrzebna.

Dlatego też po zakończeniu wyzwania, postanowiłam przekuć go w coś, co będzie dostępne w każdej chwili, dla każdej osoby, która myśli, czy też marzy, aby zostać menadżerem projektów.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z zarządzaniem projektami, ale nie wie dokładnie na czym to polega.

Jeśli chcesz poznać obowiązki menadżera projektu, cechy potrzebne w tej roli, poznać wady i zalety tego zawodu, to gorąco Cię zachęcam do uczestnictwa. Dzięki materiałom kursowym, a także pytaniom, które na tym kursie padają przekonasz się, czy rzeczywiście jest to wymarzone zajęcie dla Ciebie.

A może chcesz zdobyć nowe kompetencje i zmienić ścieżkę zawodowego rozwoju? Kurs podpowie Ci,  czy posiadasz wystarczające kompetencje, aby zarządzać projektami. Co już umiesz, a jakie umiejętności warto jeszcze zdobyć.

Co znajdziesz w kursie?

Kurs składa się z 6 lekcji, które krok po kroku wprowadzą Cię w tajniki zarządzania projektami:

  1. Kim jest Menadżer Projektu i jaką pełni rolę? Czyli jakie obowiązki pełni kierownik projektu.
  2. Jakie cechy charakteru pomagają w tym zawodzie? Czyli jakie cechy osobowości pomagają w zarządzaniu projektami.
  3. Co jest wspaniałego w roli Project Managera? I gdzie są ciemniejsze strony? Czyli dlaczego menadżer projektu to najwspanialszy zawód na świecie albo… wprost przeciwnie.
  4. Błędy, których radzę unikać. I dobre praktyki – okiem eksperta. Czyli jakich błędów nie popełnić, rozważając swoją karierę jako menadżer projektów.
  5. Trendy w zarządzaniu projektami. Czyli jak w przyszłości będzie wyglądał project management.
  6. Jak możesz zacząć przygodę z projektami? Czyli jak wystartować w zawodzie.

A to wszystko opisane prostym, przystępnym językiem – bez zawodowego żargonu i specjalistycznej terminologii. Do tego dorzucam parę ciekawych historii zaczerpniętych z mojej wieloletniej pracy jako kierownika projektów.

Co o kursie sądzą jego uczestnicy?

Przytoczę Ci jedną opinię, która szczególnie mnie poruszyła. Agnieszka uczestniczyła w wyzwaniu, ale też miała swój wkład w kurs. Taki, aby go ulepszyć. I taki już poprawiony oddaję w ręce innych kursantów…. a może i Twoje 🙂

Opinia Agnieszki Sokolnickiej

 

Na koniec

Jeśli słyszysz więc w duszy głos, że może to coś dla Ciebie, że chciałbyś się przekonać – nie wahaj się i wskocz na pokład. Do zobaczenia!

Dołącz do darmowego kursu e-mail

CZY ROLA MENADŻERA PROJEKTU JEST DLA CIEBIE?

Nie wiesz, na czym polega rola kierownika projektu, czy to jest Twój świat, co Cię czeka? Dołącz do mojego autorskiego, DARMOWEGO programu.

Może zainteresować Cię również

WITAJ NA MOIM BLOGU

Ania Projekty bez zadyszki

Nazywam się Ania . Pomagam zacząć i kontynuować przygodę z zarządzaniem projektami . Niezależnie czy jesteś na etacie czy pracujesz u siebie.

Wyjaśniam zawiłości projektowe prostym językiem.

Udowadniam, że projekty nie muszą być nudne i trudne.

A wyciśnięte jak cytryna pomagają w codziennym życiu.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

PRODUKTY

Program grupowy: TWÓJ PIERWSZY PROJEKT

Konsultacje indywidualne

Darmowy kurs: Czy Project Management jest dla Ciebie?

Facebook

Podziel się postem