Darmowy Survival Projektowy – Project Management bez tajemnic

Na hasło Project Management  nadal wiele osób podnosi brwi ze zdziwieniem: a co to wogóle jest? Co robi taki kierownik projektu? A jednak to rola, która staje się coraz bardziej popularna.
Duże firmy czy też mali przedsiębiorcy zdają sobie sprawę iż aby przeprowadzać efektywnie zmiany, potrzebny jest odpowiednie podejście. Samo się nie zadzieje. Ktoś musi nad tym czuwać i wiedzieć co  robi.

 

Co jest więc potrzebne, aby być Project Managerem?  Jakie kompetencje będziesz rozwijać? Jak ogarnąć pierwszy projekt? I jakich błędów nie popełniać? Odpowiedzi na to pytanie znajdziesz  w 3-dniowym Projektowym Survivalu, na który już teraz Cię zapraszam. Kiedy ? 24-26 września .

Wyzwanie : 3- dniowy Projektowy Survival

24-26 Września 2019

Poznaj kompetencje, oswój narzędzia i zacznij przygodę w profesji przyszłości z podniesioną głową!

3 dni szkolenia na żywo, praktycznych przykładów z życia project managera, możliwość zadawania pytań oraz dostęp do powtórki dla zapisanych *.

Jeśli będziesz na żywo, możesz wygrać nagrodę !!!!!

*Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

3- dniowy survival – Project Management bez Tajemnic

 Nie musisz od razu wszystkiego wiedzieć i umieć. Część kompetencji projektowych będziesz rozwijać z czasem. Będziesz też korzystać z dotychczasowego doświadczenia zawodowego oraz życiowego!

Zarządzanie projektowe do sprytnie zaplanowany proces, z narzędziami i zasadami, które układają sie jak puzle.

Jak to wszyskto ogarnać? Od czego zacząć? Czego potrzebujesz? Czego się wystrzegać? Na te pytania będę odpowiadać podczas  wyzwania. Już teraz zapraszam Cię serdecznie w dniach 24-26  września. Zobacz co się będzie działo:

  • 3 dni szkolenia na żywo – codziennie otrzymasz pakiet informacji i praktycznych przykładów 
  • 3 transmisje live – możesz zadawać pytania i oraz jeśli bedziesz na żywo możesz wygrać wyjątkową nagrodę! Szczegóły wkrótce 🙂 
  • Przykłady z życia wzięte!

Co dla Ciebie każdego dnia?

DZIEŃ 1 - Pożądane kompetencje Kierownika Projektu

Poznasz obszary, które będziesz rozwijać jako Project Manager.

Jest to tak multidyscyplinarna dziedzina, iż praktycznie nie ma tu tzw. szklanego sufitu. Pokażę Ci też, jak z powodzeniem możesz wykorzystać kompetencje, które już masz.  Nawet jeśli postanowiłaś/-eś się przekwalifikować, Twoje poprzednie doświadczenie jest niesamowitym atutem.

DZIEŃ 2 - Jak ogarnąć projekt?

Projekt wprowadza porządek w świat chaosu.

Zobaczysz jak wygląda cykl życia projektu, poznasz procesy i narzędzia. Zrozumiesz co z czego wynika i jak sensowna jest to układanka.  Z tą wiedzą, żaden projekt nie bedzie Cię przerażał.

DZIEŃ 3 - Błędy i dziury w asfalcie

Projekt zawsze można zabić – nawet na starcie. 

Jak nie popełnić spektakularnych błedów? Co zrobić, aby pomóc sobie i zespołowi projektowemu?  Jak nie dać się panice i nie biegać z pustą taczką ?

Dzień trzeci pokaże Ci gdzie mogą się ukryć tzw.”dziury w asfalcie” projektowym i jak w nie nie wpaść. 

Dołącz do wyzwania *, dowiedz się jak to wszystko poukładać i wkroczyć w świat projektów z podniesioną głową !

*Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Może zainteresować Cię również

#ProjektowyExpres 2

Projektowy Expres to moje spotkania oko-w-oko z członkami grupy Zarządzam Projektami bez Zadyszki. Nagranie później wędruje tu na bloga.
Znajdziesz tu porcję wiedzy z obszaru ogarniania projektów oraz nowości w Projektach bez Zadyszki, ale w nieco mniej formalnym wydaniu.
Także spuść powietrze i przygotuj się na spojrzenie na zarządzanie projektowe z przymrużonym okiem. Na żywo jestem w grupie na FB a jeśli facebook to Twój wróg – zapraszam po czerwonym dywanie na tą stronę.Dziś tematem przewodnim:
TRÓJKĄT OGRANICZEŃ PROJEKTOWYCH CZYLI JAK OGARNĄĆ OCZEKIWANIA I NIE DAĆ SIĘ ZAWALIĆ ZADANIAMI
Przykłady dziś rządzą 😊

#ProjektowyExpres

Projektowy Expres to moje spotkania oko-w-oko z członkami grupy Zarządzam Projektami bez Zadyszki. Nagranie później wędruje tu na bloga.
Znajdziesz tu porcję wiedzy z obszaru ogarniania projektów oraz nowości w Projektach bez Zadyszki, ale w nieco mniej formalnym wydaniu.
Także spuść powietrze i przygotuj się na spojrzenie na zarządzanie projektowe z przymrużonym okiem. Na żywo jestem w grupie na FB a jeśli facebook to Twój wróg – zapraszam po czerwonym dywanie właśnie tutaj.
27.09.2018 tematem przewodnim było
PODSTAWOWE SŁOWNICTWO PROJEKTOWE NA PRZYKŁADACH.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Ania Projekty bez zadyszki

Nazywam się Ania . Pomagam zacząć i kontynuować przygodę z zarządzaniem projektami . Niezależnie czy jesteś na etacie czy pracujesz u siebie.

Wyjaśniam zawiłości projektowe prostym językiem.

Udowadniam, że projekty nie muszą być nudne i trudne.

A wyciśnięte jak cytryna pomagają w codziennym życiu.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Instagram

Podziel się postem