Anna Wojdył

zaprasza na kurs online

Twój pierwszy projekt

 

 

Start kursu 7 października 2019

Twój pierwszy projekt

 

Nauka zarządzania projektami

przez doświadczenie i ćwiczenia

Będziesz pracować na prawdziwym pomyśle, który sprecyzujesz, zaplanujesz, stworzysz harmonogram, zidentyfikujesz interesariuszy, zaplanujesz komunikację według reguł zarządzania projektami.

Poznasz i będziesz używał/-a potrzebnych w projekcie narzędzi. 

Wszystko co znajdziesz w kursie to wypracowawana przeze mnie metoda szybkiego wprowadzenia w realizację pierwszych projektów.

Metoda, do której doszłam w pracy z podopiecznymi.

Wierzę jednakże, iż nic nie dzieje się samo – przygotuj się na praktyczne ćwiczenia i pracę z prawdziwym projektem do zaplanowania.

ZMIENIASZ ROLĘ W TWOIM MIEJSCU PRACY I PRZED TOBĄ PIERWSZY PROJEKT

chcesz wiedzieć co Cię czeka i uniknąć błędów.

 

t

OD DAWNA CHCIAŁAŚ/-EŚ SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ W PROJEKTACH

ale nie wiesz od czego zacząć i jakich narzędzi użyć, żeby  Ci się udało.

CHCESZ POPROWADZIĆ PIERWSZY PROJEKT DLA SWOJEGO KLIENTA

boisz się, że nie podołasz ponieważ do tej pory realizowałaś/-eś pojedyńcze zadania.

PROWADZIŁAŚ/-EŚ JUŻ PROJKEKT BEZ PRZYGOTOWANIA

i nie wyszło najlepiej. Chcesz zbudować solidą bazę do kolejnego podejścia.

 

Czas na zdobycie praktycznych umiejętności 

JAKA JEST FORMUŁA KURSU?

Jest to program grupowy gdzie zapoznajesz się z nagraniami  video, wskazówkami, radami ekspertów oraz materiałami w formie pdf.

Następnie część pracy wykonujesz sama/ sam.

Po czym spotykamy się na sesji Q&A, aby rozwiać wątpliwości i zweryfikować postępy.

3 TYGODNIE (POCZĄTEK 7.10.2019)

Kurs trwa 3 tygodnie  i składa się z pięcu modułów. W każdym z nich znajdziesz wprowadznie w formie video,  dawkę wiedzy w formie pdf, przykładowe case study, ćwiczenia i narzędzia do pracy.

WSPARCIE INDYWIDUALNE

Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowego wsparcia, zapytać o coś co zwiazane jest z Twoim indywidualnym projektem, taka opcja również jest możliwa (wybierz opcję VIP)

SESJE NA ŻYWO

Po każdym module spotykamy się na sesji pytań i odpowiedzi live.  Cel jest jasny – chcę abyś mogła/ mógł wyjaśnić ewentualne wątpliwości zanim przejdziesz do następnego modułu.

GRUPA DZIELENIA SIĘ I WSPARCIA

Kurs będzie miał swoją grupę na Facebooku. Abyś miała/miał śmiałość dzielić się przemyśleniami, prosić o pomoc czy poradę. Ja też tam będę 🙂

Zacznij się uczyć i zdobądź nowe kompetencje w praktyce !

INFORMACJA / HASŁO / ZACHĘTA np PONAD 2500 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY

CO BĘDZIESZ UMIAŁA/ UMIAŁ PO ZAKOŃCZENIU KURSU?

Będziesz pracował/-a  na realnej inicjatywie, którą przekujesz w projekt oraz go zaplanujesz

Poznasz każdą z faz projektu, jej wytyczne oraz nauczysz sie używać narzędzi charakterystycznej dla każdej z nich.

R

MODUŁ 1 - INICJOWANIE PROJEKTU

Dowiesz się jak z natłoku informacji i chaosu danych wychwycić co co się liczy i stworzyć założenia projektu.

Będziesz umiała/ umiał używać karty projektu jako swojego oręża.

d

MODUŁ 2 - PLANOWANIE PROJEKTU

Dowiesz się jak skutecznie stworzyć plan projektu i co się w nim zawiera. Poznasz błędy planowania oraz dlaczego harmonogramu nie można wykuwać w skale.

Stworzysz plan i harmonogram prawdziwego przedwzięcia.

MODUŁ 3 - REALIZACJA PROJEKTU

Poznasz zasady doboru członków grupy projektowej, dobre praktyki prowadzenia  spotkań projektowych oraz ich podsumowywania oraz co zrobić z ryzykiem.

Stworzysz plan komunikacji oraz kalendarz spotkań.

 

MODUŁ 4 - MONITOROWANIE I KONTROLA

Pokażę Ci, jak śledzenie postępów prac wspomaga osiaganie celów i unikanie ryzyka. Nauczysz się używać narzędzi do podsumowania osiagnięć i wyciągania wniosków.

~

MODUŁ 3 - ZAMYKANIE PROJEKTU

Dowiesz się w czym pomaga „formalne” zamknięcie projektu i jaką rolę pełni w zarządznaniu zespołem.  Nauczysz się skutecznie podsumowywać realizację projektu.

 KIM JESTEM I DLACZEGO CHCĘ CI POMÓC?

Ania Wojdył

 

Od 9 lat zarządzam różnorodnymi projektami, a moim prawdziwym  zamiłowaniem jest prostowanie innym ścieżek do  tej roli.

Miałam dość burzliwy początek drogi z  projektami, dlatego też chcę Ci pokazać szybszą i prostszą ścieżkę. Chcę też, abyś uniknęła/ uniknął moich błędów.

To jest kurs dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z projektami na solidnych podstawach oraz są gotowi na naukę przez praktyczne ćwiczenia.

CO DOSTANIESZ DODATKOWO?

 

Bonusy do kursu

Słownik projektowy

Przewodnik po żargonie projektowym, dzięki któremu swobodnie przejdziesz przez każdy projekt.

E-book "Jak przejąc istniejący projekt?"

E-book poprowadzi Cię przez proces przejmowania projektu, który jest w toku. Dowiesz się jak sprawnie wejść w rolę nowego PM’a.

EBOOK : SŁOWNIK PROJEKTOWY

Wartość 19,00 zł

Przewodnik po żargonie projektowym.

Kompleksowy słownik, który pozwoli Ci zrozumieć poszczególne wyrażenia używane w zarządzaniu projektami.  Nie lubię encyklopedycznych objaśnień dlatego też posługuję się zrozumiałymi przykładami.

EBOOK : JAK PRZEJĄĆ ISTNIEJĄCY PROJEKT?

Wartość 29,00 zł

E-book + checklista

Niejednokrotnie projekt dostajesz „w spadku” po innej osobie – odchodzi ona na inne stanowisku lub rozstaje się z firmą. I co wtedy? 

W takim przypadku musisz szybko zapoznać się z przedmiotem projektu, jego statusem, bieżącymi wyzwaniami.  Ten e-book pokaże Ci, co wziąć pod uwagę przejmując projekt, jak szybko się zorientować co się dzieje i sprawnie przejąć go pod swoje skrzydła. 

Jesteś już zdecydowana/-y?

ZDECYDUJ, KTÓREJ WERSJI POTRZEBUJESZ

FAQ: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

PYTANIA
Kiedy rozpoczyna się kurs i ile trwa?

Kurs rozpoczyna się 7 pażdziernika i tego dnia otrzymasz materiały do 1 modułu. Kursz kończy się 27 dnia tego samego miesiąca (pażdziernika).

Pracujemy razem 3 tygodnie. Dostęp do kursu masz przez 1 rok. Jeśli więdzę z kursu przekujesz na praktykę, po krótkim czasie będziesz juz samodzielnie używać wskazówek i narzędzi. I kurs nie będzie Ci już potrzebny 🙂 Takie jest założenie – szybkie wprowadzenie i używanie w praktyce. 

Jak mogę zapłacić za kurs?

Możesz zapłacić w systemie PayPal i zwykłym przelewem bankowym.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Jeśli chcesz otrzymać fakturę, to po zakupie wyślij mi swoje dane na e-mail: kontakt@projektybezzadyszki.pl  Fakturę przyślę Ci w e-mailu po zaksięgowaniu zapłaty na moje konto firmowe.

Kiedy będzie kolejna edycja tego programu?

Następną edycję programu z moim indywidualnym udziałem, wsparciem w grupie i sesjami Q&A przewiduję dopiero w 2020 r.

Ile potrzebuję czasu na kurs?

Kurs trwa 3 tygodnie i zawiera 5 modułów.  Aby wykorzystać jak najbardziej  zawartość kursu i uzyskać szybki ale też solidną bazę , sugeruję abyś założyła/-ł naukę co drugi dzień przez godzinę. 

Dlaczego kurs kosztuje tak mało? Stacjonarne kursy kosztują ponad 1000 zł.

Są ku temu 4 główne powody: 1) Ja nie płacę za salę szkoleniową, obiad itp. 2) Ty nie płacisz kosztów dojazdu i nie tracisz czasu na podróż.  3) Mam dość duże poczucie misji i uważam, że jeśli ktoś chce zacząć swoja przygodę z zarządzaniem projektami to powinien pierwszy krok nie wahając się i nie oszczędzając miesiącami na drogie programy. Na to przyjdzie jeszcze czas. Dlatego chciałam zrobić kurs w przystępnej cenie, abyś nie zwlekał/-a i szybko zaczął/ zaczęła praktyczne ćwiczenia. 4) Jest to wersja Beta programu. 

Co jeśli będę mieć trudności czy też pytania w czasie pracy z kursem?

I to wzięłąm pod uwagę. Po każdym module kursu spotykamy się w prywatnej grupie na FB gdzie możesz zapytać o wszystko co dotyczy danego modułu. Abyś do następnego nie przechodził z watpliwościami. I jedno tu zaznaczam – to grupa tylko dla kursantów i nie ma tu tzw. „głupich” pytań. Są pytania, które mają Ci pomóc w pracy z kursem, ćwiczeniami i przygotować Cię do prowadzenia własnych projektów.

Czy mogę sie spotkać z Tobą indywidualnie?

Tak, oczywiście. Dlatego też jest możliwość zakupu kursu w opcji COACHING, w której to możesz się spotkać ze mną na 2 sesjach 30- minutowych. Tam możemy się zupełnie swobodnie zająć Twoim prywatnym „projektowym” dylematem.

Jeśli nie wystarczy Ci ten czas lub też będziesz potrzebował/-a pomocy później, możesz umówić się ze mna na sesję indywidualną 

 

Chcesz odczarować swój projekt?

Regulamin sprzedaży