Poznaj narzędzia do zdalnej komunikacji

mar 20, 2020 | Narzędziownik PM'a

Praca i prowadzenie projektów w trybie zdalnym z wiadomych przyczyn – zyskuje w ostatnim czasie na popularności. Jeśli jednak stanowi ona dla Ciebie zupełną nowość, możesz obecnie znajdować się na etapie poszukiwania najlepszych narzędzi, wspierających zdalną komunikację. Poznaj zatem moje 3 największe rekomendacje w tym obszarze i dowiedz się, jak zacząć z nimi pracę już dziś!

Pierwszych dwóch narzędzi w wersji darmowej (czyli z limitowaną liczbą uczestników) możesz też spokojnie używać do spotkań małej grupy projektowej, a trzecie jest idealne do przygotowania informacji zwrotnej dla siebie wzajemnie.

LiveWebinar 

Platforma ta pozwala na prowadzenie spotkań w wersji zdalnej na żywo. Bezspornym wyróżnikiem tego narzędzia jest możliwość współdzielenia ekranu, co bardzo przydaje się podczas prezentacji i szkoleń. Prowadzone transmisje można tutaj nagrywać, oznaczyć własną identyfikacją wizualną oraz udostępniać w mediach społecznościowych.

Korzystając z Live Webinar, możesz prowadzić spotkania 1:1 oraz grupowe, które do 5 uczestników są bezpłatne. Większe transmisje odbywają się w ramach płatnych pakietów, których szczegóły znajdziesz tutaj.

Zoom

To narzędzie jest wykorzystywane raczej do kameralnych spotkań w małym gronie, choć bezpłatne konto pozwala przeprowadzić spotkania z dowolną ilością uczestników, o ile trwają maksymalnie 45 minut. Obsługa Zoom’a jest przy tym na tyle intuicyjna, że bardzo szybko można tak zaplanować spotkanie i przesłać zaproszenia do wszystkich gości.

Loom

Najlepsze zostawiłam na koniec, ponieważ aplikacja Loom jest moim absolutny faworytem, jeśli chodzi o przykazywanie instrukcji czy informacji zwrotnych dla osób, z którymi pracuję. Wszystko dzieję się tutaj stricte na bazie tego, co masz na ekranie. Loom nagrywa materiały, do których chcesz się odnieść, wraz z Twoim komentarzem głosowym. W ten sposób możesz zatem przygotować wiele różnych video: od instrukcji korzystania z rozmaitych programów, przez feedback do zadań wykonanych przez członków zespołu, aż do bardzo skomplikowanych szkoleń. Tak naprawdę ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Żeby jednak nie pozostawić Cię wyłącznie z teorią (czego bardzo nie lubię) – przygotowałam naładowaną konkretami, bezpłatną instrukcję wideo! W tym prawie 30-minutowym materiale pokażę Ci krok po kroku jak zacząć korzystać z tych 3 praktycznych narzędzi do zdalnej komunikacji.

Brzmi zachęcająco? W takim razie już teraz odbierz swój DARMOWY dostęp i działaj!

Chcesz poznać te 3 narzędzia?

Zapisz się i działaj!

Odbierz dostęp do instrukcji video krok po kroku

POZNAJ LIVEWEBINAR, ZOOM i LOOM!

 

Klikając  przycisk, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Annę Wojdył w celu otrzymania praktycznych e-maili, a tym samym wysyłania mi informacji o produktach blogowych, usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z polityką prywatności.

Może zainteresować Cię również

Czy wiesz, skąd się biorą projekty?

Czy wiesz, skąd się biorą projekty?

Skąd się biorą projekty? Co powoduje, że w firmach pojawiają się inicjatywy projektowe? Co sprawia, iż na scenie pojawia się kierownik projektu? Aby odpowiedzieć sobie na te pytania, trzeba zacząć od podstaw, czyli wiedzy na temat istoty projektów jako takich....

WITAJ NA MOIM BLOGU

Nazywam się Anna Wojdył.

Pomagam zacząć i kontynuować przygodę z zarządzaniem projektami oraz rolą project managera. Niezależnie czy jesteś na etacie, w małej firmie czy dużej, czy też pracujesz u siebie.

Stawiam na prosty język, konkrety i przykłady z życia. Ten prosty zestaw najlepiej wyjaśnia zawiłości zarządzania projektowego.

Udowadniam, że można prowadzić projekty z satysfakcją i bez zbędnego stresu, jednocześnie budując silną  pozycję profesjonalnego project managera.

ZAPISZ SIĘ DO PROJEKTOWEGO NEWSLETTERA i odbierz poradnik ”Jak zarządzać projektem?”

DARMOWY KURS: Czy rola Project Managera jest dla Ciebie?

darmowy kurs email

Program TWÓJ PIERWSZY PROJEKT

kurs Twój Pierwszy Projekt

Warsztaty JAK ZOSTAĆ PROJECT MANAGEREM?

Facebook

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.