Anna Wojdył zaprasza

Dołącz do wyzwania*

Zarządzanie projektami bez Tajemnic

Poznaj kompetencje, oswój narzędzia i zacznij przygodę w profesji przyszłości z podniesioną głową!

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

3 dni Projektowego Survivalu - 24-26 września. Zaczynamy za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

3 dni szkolenia na żywo, praktycznych przykładów z życia project managera, możliwość zadawania pytań oraz dostęp do powtórki dla zapisanych.

Jeśli będziesz na żywo, możesz wygrać nagrodę !!!!!

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ WYZWANIE?

DZIEŃ 1 - Rola i pożądane kompetencje Kierownika Projektu

Poznasz obszary, które będziesz rozwijać jako Project Manager.

Jest to tak multidyscyplinarna dziedzina, iż praktycznie nie ma tu tzw. szklanego sufitu. Pokażę Ci też, jak z powodzeniem możesz wykorzystać kompetencje, które już masz.  Nawet jeśli postanowiłaś/-eś się przekwalifikować, Twoje poprzednie doświadczenie jest niesamowitym atutem.

DZIEŃ 2 - Jak ogarnąć projekt?

Projekt wprowadza porządek w świat chaosu.

Zobaczysz jak wygląda cykl życia projektu, poznasz procesy i narzędzia. Zrozumiesz co z czego wynika i jak sensowna jest to układanka.  Z tą wiedzą, żaden projekt nie bedzie Cię przerażał.

DZIEŃ 3 - Błędy i dziury w asfalcie

Projekt zawsze można zabić – nawet na starcie. 

Jak nie popełnić spektakularnych błedów? Co zrobić, aby pomóc sobie i zespołowi projektowemu?  Jak nie dać się panice i nie biegać z pustą taczką ?

Dzień trzeci pokaże Ci gdzie mogą się ukryć tzw.”dziury w asfalcie” projektowym i jak w nie nie wpaść. 

KIM JESTEM

Nazywam się Ania Wojdył i od ponad 9 lat trwa moja przygoda z projektami. Kochamy się i nienawidzimy czasami, jak to w życiu. Wierzę, że umiejętność zarządzania projektami nie jest wiedzą tajemną, ale bardzo cenną kompetencją w dzisiejszym świecie.

Przez Projekty bez Zadyszki  sprawiam, że zarządzanie projektami uzyskuje swoją „ludzką” twarz i nie jest straszne nawet dla początkujących.

Rozkładam zawiłości projektowe na łopatki, posługując się przykładami z życia.

Moją wielką pasją jest pomaganie wszystkim tym, którzy chcą zacząć przygodę z zarządzaniem projektami. 

Dołącz do darmowego wyzwania!*

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

CO MÓWIĄ O MNIE

Chcę uczestniczyć w wyzwaniu!*

*Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Made by ProjektyBezZadyszki //          Copyright 2019 Anna Wojdył Wszelkie prawa zastrzeżone              Polityka Prywatości